Logo DomyServis
SPRÁVA NEMOVITOSTÍ
na Evropské Úrovni

V oblasti správy nemovitostí působíme již od roku 1997, v Praze od roku 2004. Pečlivě nasloucháme potřebám našich klientů a snažíme se jim vždy nabídnout služby šité na míru tomu kterému domu. Z naší zkušenosti vyplývá zájem klientů zejména o ekonomickou a provozní oblast správy domu, neboť v oblasti technické se velmi často angažuje statutární orgán domu, který preferuje přinejmenším rozhodovací podíl při výběru dodavatele oprav a rekonstrukcí. Z naší strany se to pak projevuje na ceně služeb, pro dům to znamená poměrně zajímavé úspory nákladů. I v této situaci jsme však statutárnímu orgánu domu při případných výběrech nápomocni našimi zkušenostmi.
Cena našich služeb je kromě výše uvedeného závislá částečně i na velikosti domu a na dalších faktorech. Pokud byste měli o naše služby zájem, a zajímala by Vás cena pro Váš dům, obraťte se na nás na níže uvedených kontaktech (prosíme, uveďte alespoň orientační počet jednotek v domě, lokalitu a Vaší stručnou představu o požadovaném servisu). Pokud máte zájem o osobní jednání, samozřejmě za Vámi po vzájemné dohodě přijedeme.
Našimi výhodami v oblasti správy domu je zejména to, že veškeré doklady si sami pravidelně vyzvedáváme přímo v domě (nemusíte tedy nikam jezdit), každý měsíc máme a webu zveřejňované aktuální sestavy k hospodaření domu (pracujeme tedy průběžně, ne jednou za rok), a vyúčtování služeb máme obvykle zpracované do března následujícího roku (nečekáte na něj například do září).
Služby v oblasti správy nemovitostí poskytujeme v následujících oblastech:

Ekonomická oblast

Oblast ekonomická

Provozní oblast

Oblast provozní

Technická oblast

Oblast technická

Máte-li zájem, stáhněte a vytiskněte si náš informační leták, nebo si prohlédněte vzorové reporty.


Naše společnost je členem Hospodářské komory

Jsme adoptivními rodiči v ZOO Praha
V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat, dohodneme se na společném setkání v dohodnutém termínu pro zodpovězení případných dotazů nájemníků/vlastníků Vašeho domu.

Domyservis Praha s.r.o., IČ: 289 58 845, zapsána v OR Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 155905, e-mail


Klíčová slova:
ekonomická správa domu provozně-technická správa domu účetnictví společenství vlastníků jednotek
účetnictví bytového družstva společenství vlastníků jednotek spoluvlastníci domu
bytové družstvo vyúčtování služeb odečty vodoměrů
rozdělení nákladů